Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X

STRONA GŁÓWNA

wydrukuj

Oferta 561/2010

 

Poznań, św. CzesławaDzielnica: Wilda

Rodzaj budynku: kamienica

Tytuł prawny do lokalu: najem

Właściciel lokalu: współwłasność

Typ lokalu : samodzielny

Kondygnacja: 3. piętro

Powierzchnia użytkowa (m2): 105,76

Ilość pokoi: 5

Powierzchnia pokoi (m2): 80,42

Pomieszczenia sanitarne: łazienka razem z wc

Pomieszczenie gospodarcze: piwnica

Powierzchnia dodatkowa: balkon

Ciepła woda: podgrzewana

Instalacja gazowa: tak

Ogrzewanie: gazowe

Stan lokalu: dobry

Uwagi: Kaucja w wysokości 3-krotności czynszu. Umowa najmu na okres 3 lat z możliwością przedłużenia. W 2000 r. wymieniono drzwi wejściowe, założone ogrzewanie gazowe, na podłogach panele oraz wykładzina PCV, wymienione okna; 2014 r. zostały również przestawione piece węglowe. Pokój nr I - 2 okna PCV, grzejnik, na podłodze wykładzina PCV, ściany malowane. Pokój nr II - okno PCV, wyjście PCV na balkon, grzejnik, na podłodze wykładzina PCV, ściany malowane, wejście do pokoju nr I, piec węglowy. Pokój nr III - na podłodze panele, okno PCV, grzejnik, ściany malowane, wejście do pokoju nr IV. Pokój nr IV - okno PCV, grzejnik, ściany malowane, panele na podłodze, wejście do kuchni. Pokój nr V - ściany malowane, okno drewniane, grzejnik, na podłodze wykładzina dywanowa. W kuchni okno PCV, na podłodze wykładzina PCV, grzejnik, ściany malowane, dwufunkcyjny piec gazowy.Łazienka z wc - sedes, wanna, grzejnik, płytki na podłodze, ściany malowane, okno PCV. Korytarz - wykładzina PCV na podłodze, ściany malowane. Lokal do odświeżenia. W okolicy kościół, szkoły, przedszkole, przystanki MPK, dworzec PKP i PKS.

Kwota zadłużenia: 0,00 zł

Deklarowana kwota spłaty zadłużenia: 0,00 zł

Stawka czynszu wg. karty punktowej: 13,46 złNajemca oczekuje lokalu 2- lub 3-pokojowego, o pow. 50 - 60 m2, od 1. do 3. piętra, z centralnym ogrzewaniem, w stanie dobrym.