Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X
STRONA GŁÓWNA


Spośród poniższej listy wybierz interesujący Cię lokal (lokale), a następnie przekaż nam numery ofert tych lokali za pośrednictwem e-maila (obsluga.klienta@zkzl.poznan.pl) lub pisemnie (ul. Jana Matejki 57, 60-770 Poznań).

Po weryfikacji wskazanych przez Ciebie ofert, skontaktuje się z Tobą pracownik ZKZL sp. z o.o. i przekaże dane kontaktowe do osób zajmujących wskazane przez Ciebie lokale.

Pamiętaj, aby niezwłocznie po dokonaniu oględzin lokalu, poinformować nas (mailowo lub pisemnie) czy jesteś zainteresowany zamianą na ten lokal.

UWAGA: Jeśli zainteresowało Cię jakieś konkretne mieszkanie, nie oznacza to, że jego najemca (użytkownik) musi wyrazić zainteresowanie zamianą wyłącznie na Twoje mieszkanie.

 

wydrukuj

Oferta 248/2009

 

Poznań, os. Powstańców WarszawyDzielnica: Jeżyce - Winiary

Rodzaj budynku: blok

Tytuł prawny do lokalu: najem

Właściciel lokalu: Miasto Poznań

Typ lokalu : samodzielny

Kondygnacja: parter

Powierzchnia użytkowa (m2): 38,00

Ilość pokoi: 1

Powierzchnia pokoi (m2): 23,90

Pomieszczenia sanitarne: łazienka razem z wc

Pomieszczenie gospodarcze: tak

Powierzchnia dodatkowa: balkon

Ciepła woda: sieciowa

Instalacja gazowa: nie

Ogrzewanie: centralne

Stan lokalu: bardzo dobry

Uwagi: Lokal wyremontowany, przystosowany dla osoby poruszającej się na wózku inwalidzkim. W pokoju na podłodze panele, w kuchni i w łazience płytki. Dostęp do komunikacji miejskiej - PST. W najbiższym otoczeniu szkoła, sklepy itd.

Kwota zadłużenia: 0,00 zł

Deklarowana kwota spłaty zadłużenia: 0,00 zł

Stawka czynszu wg. karty punktowej: 9,80 złNajemca oczekuje lokalu 2-pokojowego, o pow. 38 - 50 m2, z centralnym ogrzewaniem, w dowolnej dzielnicy, z możliwością wykupu.