Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X
STRONA GŁÓWNA


Spośród poniższej listy wybierz interesujący Cię lokal (lokale), a następnie przekaż nam numery ofert tych lokali za pośrednictwem e-maila (obsluga.klienta@zkzl.poznan.pl) lub pisemnie (ul. Jana Matejki 57, 60-770 Poznań).

Po weryfikacji wskazanych przez Ciebie ofert, skontaktuje się z Tobą pracownik ZKZL sp. z o.o. i przekaże dane kontaktowe do osób zajmujących wskazane przez Ciebie lokale.

Pamiętaj, aby niezwłocznie po dokonaniu oględzin lokalu, poinformować nas (mailowo lub pisemnie) czy jesteś zainteresowany zamianą na ten lokal.

UWAGA: Jeśli zainteresowało Cię jakieś konkretne mieszkanie, nie oznacza to, że jego najemca (użytkownik) musi wyrazić zainteresowanie zamianą wyłącznie na Twoje mieszkanie.

 

wydrukuj

Oferta 238/2009

 

Poznań, GrottgeraDzielnica: Św. Łazarz

Rodzaj budynku: kamienica

Właściciel lokalu: Miasto Poznań

Typ lokalu : samodzielny

Kondygnacja: 3

Powierzchnia użytkowa (m2): 191,20

Ilość pokoi: 5

Powierzchnia pokoi (m2): 125,10

Pomieszczenia sanitarne: łazienka i wc w lokalu

Pomieszczenie gospodarcze: tak

Powierzchnia dodatkowa: balkon

Ciepła woda: podgrzewana

Instalacja gazowa: tak

Ogrzewanie: centralne

Stan lokalu: bardzo dobry

Uwagi: dotychczasowy lokal wspólny.

Kwota zadłużenia: 0,00 zł

Deklarowana kwota spłaty zadłużenia: 0,00 zł

Stawka czynszu wg. karty punktowej: 9,00 złNajemca oczekuje lokalu 2- lub 3-pokojowego, o pow. 60 - 70 m2, do 2. piętra, z centralnym ogrzewaniem,na Grunwaldzie, Nowym Mieście lub Jeżycach, w stanie dobrym.