Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X
STRONA GŁÓWNA


Spośród poniższej listy wybierz interesujący Cię lokal (lokale), a następnie przekaż nam numery ofert tych lokali za pośrednictwem e-maila (obsluga.klienta@zkzl.poznan.pl) lub pisemnie (ul. Jana Matejki 57, 60-770 Poznań).

Po weryfikacji wskazanych przez Ciebie ofert, skontaktuje się z Tobą pracownik ZKZL sp. z o.o. i przekaże dane kontaktowe do osób zajmujących wskazane przez Ciebie lokale.

Pamiętaj, aby niezwłocznie po dokonaniu oględzin lokalu, poinformować nas (mailowo lub pisemnie) czy jesteś zainteresowany zamianą na ten lokal.

UWAGA: Jeśli zainteresowało Cię jakieś konkretne mieszkanie, nie oznacza to, że jego najemca (użytkownik) musi wyrazić zainteresowanie zamianą wyłącznie na Twoje mieszkanie.

 

wydrukuj

Oferta 457/2010

 

Poznań, WybickiegoDzielnica: Wilda

Rodzaj budynku: kamienica

Tytuł prawny do lokalu: najem

Właściciel lokalu: współwłasność

Typ lokalu : samodzielny

Kondygnacja: 2

Powierzchnia użytkowa (m2): 87,01

Ilość pokoi: 4

Powierzchnia pokoi (m2): 64,55

Pomieszczenia sanitarne: łazienka razem z wc

Pomieszczenie gospodarcze: tak

Powierzchnia dodatkowa: balkon

Ciepła woda: brak

Instalacja gazowa: tak

Ogrzewanie: piece z grzałkami elektrycznymi

Stan lokalu: dobry

Uwagi: Wymagana wpłata kaucji w wysokości 6-krotności miesięcznego czynszu

Kwota zadłużenia: 0,00 zł

Deklarowana kwota spłaty zadłużenia: 0,00 zł

Stawka czynszu wg. karty punktowej: 13,50 złNajemca oczekuje lokalu 1- lub 2-pokojowego, o pow. 40 - 50 m2, od 1. do 2. piętra, z centralnym ogrzewaniem, w bloku, na Wildzie (Dębiec), w stanie dobrym, z możliwością wykupu.