Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X
STRONA GŁÓWNA


Spośród poniższej listy wybierz interesujący Cię lokal (lokale), a następnie przekaż nam numery ofert tych lokali za pośrednictwem e-maila (obsluga.klienta@zkzl.poznan.pl) lub pisemnie (ul. Jana Matejki 57, 60-770 Poznań).

Po weryfikacji wskazanych przez Ciebie ofert, skontaktuje się z Tobą pracownik ZKZL sp. z o.o. i przekaże dane kontaktowe do osób zajmujących wskazane przez Ciebie lokale.

Pamiętaj, aby niezwłocznie po dokonaniu oględzin lokalu, poinformować nas (mailowo lub pisemnie) czy jesteś zainteresowany zamianą na ten lokal.

UWAGA: Jeśli zainteresowało Cię jakieś konkretne mieszkanie, nie oznacza to, że jego najemca (użytkownik) musi wyrazić zainteresowanie zamianą wyłącznie na Twoje mieszkanie.

 

wydrukuj

Oferta 412/2010

 

Poznań, TokarskaDzielnica: Wilda - Dębiec

Rodzaj budynku: kamienica

Tytuł prawny do lokalu: brak tytułu prawnego

Właściciel lokalu: Miasto Poznań

Typ lokalu : samodzielny

Kondygnacja: 2

Powierzchnia użytkowa (m2): 42,16

Ilość pokoi: 2

Powierzchnia pokoi (m2): 19,00

Pomieszczenia sanitarne: łazienka razem z wc

Pomieszczenie gospodarcze: tak

Powierzchnia dodatkowa: brak

Ciepła woda: podgrzewana

Instalacja gazowa: tak

Ogrzewanie: piece z grzałkami elektrycznymi

Stan lokalu: dostateczny

Uwagi: pokoje przechodnie; skrytka w lokalu

Kwota zadłużenia: 80 572,40 zł

Deklarowana kwota spłaty zadłużenia: 0,00 zł

Stawka czynszu wg. karty punktowej: 9,40 złDłużnik oczekuje lokalu 1-pokojowego, o pow. od 25 m2, od 1. do 4. piętra, w kamienicy, z piecami z grzałkami elektrycznymi , na Wildzie (Dębiec) lub Nowym Mieście (Zawady), w stanie dostatecznym.