Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X
STRONA GŁÓWNA


Spośród poniższej listy wybierz interesujący Cię lokal (lokale), a następnie przekaż nam numery ofert tych lokali za pośrednictwem e-maila (obsluga.klienta@zkzl.poznan.pl) lub pisemnie (ul. Jana Matejki 57, 60-770 Poznań).

Po weryfikacji wskazanych przez Ciebie ofert, skontaktuje się z Tobą pracownik ZKZL sp. z o.o. i przekaże dane kontaktowe do osób zajmujących wskazane przez Ciebie lokale.

Pamiętaj, aby niezwłocznie po dokonaniu oględzin lokalu, poinformować nas (mailowo lub pisemnie) czy jesteś zainteresowany zamianą na ten lokal.

UWAGA: Jeśli zainteresowało Cię jakieś konkretne mieszkanie, nie oznacza to, że jego najemca (użytkownik) musi wyrazić zainteresowanie zamianą wyłącznie na Twoje mieszkanie.

 

wydrukuj

Oferta 430/2010

 

Poznań, GłogowskaDzielnica: Św. Łazarz

Rodzaj budynku: kamienica

Właściciel lokalu: Miasto Poznań

Typ lokalu : samodzielny

Kondygnacja: 1

Powierzchnia użytkowa (m2): 36,27

Ilość pokoi: 1

Powierzchnia pokoi (m2): 19,80

Pomieszczenia sanitarne: łazienka i wc w lokalu

Pomieszczenie gospodarcze: tak

Powierzchnia dodatkowa: brak

Ciepła woda: podgrzewana

Instalacja gazowa: tak

Ogrzewanie: gazowe

Stan lokalu: dobry

Kwota zadłużenia: 0,00 zł

Deklarowana kwota spłaty zadłużenia: 0,00 zł

Stawka czynszu wg. karty punktowej: 9,60 złNajemca oczekuje lokalu 2- lub 3-pokojowego, o pow. 45 - 50 m2, od 1. do 4. piętra, z centralnym ogrzewaniem, w bloku, najchętniej na Grunwaldzie, w stanie dobrym.