Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X
STRONA GŁÓWNA


Spośród poniższej listy wybierz interesujący Cię lokal (lokale), a następnie przekaż nam numery ofert tych lokali za pośrednictwem e-maila (obsluga.klienta@zkzl.poznan.pl) lub pisemnie (ul. Jana Matejki 57, 60-770 Poznań).

Po weryfikacji wskazanych przez Ciebie ofert, skontaktuje się z Tobą pracownik ZKZL sp. z o.o. i przekaże dane kontaktowe do osób zajmujących wskazane przez Ciebie lokale.

Pamiętaj, aby niezwłocznie po dokonaniu oględzin lokalu, poinformować nas (mailowo lub pisemnie) czy jesteś zainteresowany zamianą na ten lokal.

UWAGA: Jeśli zainteresowało Cię jakieś konkretne mieszkanie, nie oznacza to, że jego najemca (użytkownik) musi wyrazić zainteresowanie zamianą wyłącznie na Twoje mieszkanie.

 

wydrukuj

Oferta 49/2009

 

Poznań, ZawadyDzielnica: Nowe Miasto - Zawady

Rodzaj budynku: blok

Tytuł prawny do lokalu: brak tytułu prawnego

Właściciel lokalu: Miasto Poznań

Typ lokalu : samodzielny

Kondygnacja: 2

Powierzchnia użytkowa (m2): 33,73

Ilość pokoi: 2

Powierzchnia pokoi (m2): 26,26

Pomieszczenia sanitarne: łazienka razem z wc

Pomieszczenie gospodarcze: tak

Powierzchnia dodatkowa: brak

Ciepła woda: podgrzewana (bojler)

Instalacja gazowa: tak

Ogrzewanie: piece węglowe

Stan lokalu: dobry

Uwagi: We wszystkich pomieszczeniach okna PCV, w pokojach panele, w łazience i w korytarzu płytki. W pobliżu Malta, Ostrów Tumski.

Kwota zadłużenia: 0,00 zł

Deklarowana kwota spłaty zadłużenia: 2 000,00 zł

Stawka czynszu wg. karty punktowej: 9,30 złNajemca oczekuje lokalu 3-pokojowego, o pow. 50 - 60 m2, do 3. piętra, z centralnym ogrzewaniem, w bloku, na Nowym Mieście, w stanie dobrym, z możliwością wykupu.